KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13162066

nr 1316 2066

Stig Borglind

(1892-1965), Sverige

Etsningar, 2 st. Vilt. Signerade. Motivet: 33x25 cm

Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.

måndag 30 mars 2020
kl 19:53:12

Stig Borglind

Läs mer om Stig Borglind