KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13162066
nr 1316 2066
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 2 st. Vilt. Signerade. Motivet: 33x25 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
måndag 30 mars 2020
kl 19:53:12
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
nr 1316 2066
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
måndag 30 mars 2020 |
Stig Borglind